GZCS 100BMW-D   Ηχεία, Ήχος - Car Audio  custom fit,  Multimedia  OEM – Εργοστασιακής Εφαρμογής
Back to products
LED H7 L5 can bus Φωτισμός  H7
GZCS 200MBR-LHD-MERCEDES-BENZ Ήχος – Car Audio Subwoofers Custom Fit Subwoofer
Share:
  • Περιγραφή
Περιγραφή
90 Watts max
Car specific 200 mm / 8″ woofer for left hand drive Mercedes
  • 8″ car specific woofer
  • Right hand drive vehicles / passenger´s side
  • Pressed paper-fiber cone
  • Resonance free steel basket
  • Neodymium motor
  • Car specific connection
  • 1 piece / package
Σχετικά προϊόντα
-13%
BL 65 C
BL-65C Pair of 6.5” three way car speakers Size of speaker: 16.5 cm Impedance: 4 Ohms RMS power: 50 w
Προσθήκη στο καλάθι
Quick view
-2%
XS-FB1730 Ομοαξονικά ηχεία Mega Bass 3 δρόμων 17 cm (6,7″)
Ομοαξονικά ηχεία Mega Bass 3 δρόμων 17 cm (6,7")
Προσθήκη στο καλάθι
Quick view
-1%
GZRK 165SQ Ήχος – Car Audio Ηχεία Fullrange Midrange
GZRK 165SQ 165 mm / 6.5″ high power midwoofer
GZTM 100NEO Ήχος – Car Audio Ηχεία Fullrange Midrange
GZTM 100NEO 100 mm / 4″ midrange speaker with neodymium motor
100 MNC Ήχος – Car Audio, Ηχεία, custom fit
KIT 100 MNC 2 WAY 100 MM COAXIAL KIT FOR MERCEDES AND TESLA “FRENCH SOUND
GZCS 100BMW-SQC Multimedia OEM – Εργοστασιακής Εφαρμογής Ήχος – Car Audio, Ηχεία, custom fit
GZCS 100BMW-SQC Car specific 100 mm / 4″ 2-way speaker system
GZCS 100BMW-SQ+B Multimedia OEM – Εργοστασιακής Εφαρμογής Ήχος – Car Audio, Ηχεία, custom fit
GZCS 100BMW-SQ+B Car specific 100 mm / 4″ 2-way speaker system
GZRC 165.3SQ Ήχος – Car Audio Διαιρούμενα 16.5cm split
GZRC 165.3SQ 165 mm / 6.5″ 3-way SQ component speaker system